tunadeco.com’a neden üye olmalıyım?

 

www.tunadeco.com sitemizde alışveriş yapabilmek, kampanya ve hizmetlerden faydalanabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Ayrıca sizlere sunacağımız avantaj ve hizmetlerden rahatlıkla haberdar olabilirsiniz.Tunadeco.com sitesine üyelik tümüyle ücretsizdir ve istediğiniz her an hiçbir yükümlülüğünüz olmadan üyelikten ayrılabilir ve bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz.  

 

 

Sisteminize kayıt yaptırdıktan sonra bilgilerim başka şirketlerle paylaşılacak mı?

 

"Gizlilik ve Güvenlik Politikamız" içerisinde belirtilen durumlar dışında kesinlikle farklı şirketler ile paylaşılmamaktadır.

 

 

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

 

Üyelik girişi ekranından "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıklayarak üye olduğunuz e-posta adresini girerek şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Yeni şifre belirlemeniz için kullanacağınız linki e-posta adresinize hemen göndereceğiz.

 


Sisteminiz kredi kartımı neden kabul etmiyor?

 

Kredi kartınız üzerinde işlem yapmaya yetkimiz bulunmamaktadır. Sistem kredi kartınızı kabul etmiyorsa kartınız online alışverişe kapalı olabilir. Kartınızla ilgili problem yaşarsanız çalışmakta olduğunuz banka ile temasa geçmelisiniz. 

 


Satın aldığım ürünün tutarı ne zaman hesabımdan kesilecek?

 


Kredi kartınız ile sipariş verdiğinizde seçmiş olduğunuz taksit tutarı kadar otomatik olarak hesabınızdan düşmektedir. Siparişiniz tarafımıza ödeme gerçekleştiği andan itibaren 24 saat içerisinde üretim süreci başlatılmaktadır.
Havale ile yapmış olduğunuz ödemelerde, tarafımıza ulaşan ödemenin gerçekleştiğine dair teyit itibariyle ürününüz aynı şekilde üretim aşamasına geçilecektir. 

 

 

Havale Bilgileri;

 

Firma Adı: TUNA OFİS VE EV MOBİLYALARI TUR.İNŞ.SAN.TİC.AŞ.

Hesap Adı : TL Hesap Bilgisi

Banka Adı: VAKIFLAR BANKASI

Şube: Silivri  Kodu: 00443

IBAN No:  TR650001500158007312662417

 


Siparişimi kapıda ödeyip teslim alabilir miyim?

 


Kapıda ödeme seçeneğimiz şuan mevcut değildir. Ödemenizi sitemiz üzerinden kredi kartı veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Ürünlerinizde garanti süresi nedir?

 

 

Sitemizden satın alacağınız tüm ürünler 2 yıl Tuna Ofis garantisi altındadır.

 


Siparişimin tarafınıza geçtiğini nasıl anlarım?

 

 
tunadeco.com'dan sipariş verdiğiniz anda, önce ödemenizin alındığına dair bir mail tarafınıza gelmektedir. Siparişin durumuna göre güncel bilgilendirme mailleri tarafınıza gönderilecektir.

 

 

Kargo ücreti siparişime dahil midir?

 


1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. Bunun haricindeki siparişlerinizin kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz anlaşmalı kargo aracılığı ile siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarda gönderilir. Kargo tutarı adres bilgilerinizi girdikten sonra “Siparişi Tamamla” sayfasında görülmektedir.  

 

 

Nakliye ile teslimat hizmetiniz var mı? Nakliye ücreti siparişime dahil midir?

 

Tunadeco.com sitemizden aldığınız  yüksek desili ürünler tüm Türkiye’ye ücretsiz nakliye ile teslimat edilir.  

 


Siparişimi verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?

 

 

Ürününüz kargoya verilmeden önce Müşteri Hizmetleri ekibimize hafta içi saat 09:00-18:30 saatleri arasında 444 88 62’i arayarak aramanız veya [email protected] adresine bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

 

 

Kargo takip numarama nasıl ulaşabilirim?

 


Siparişinizi takip edebilmeniz için size e-postanız vasıtasıyla "kargo takip numarası" ulaştıracağız. Size yollanacak bu numara ile satın almış olduğunuz ürünlerin takibini hesabım kargom nerede kısmından kargo takip bağlantısında kargo takip numarasını girerek kontrol edebilirsiniz. Eğer cep telefon numaranızı da paylaştıysanız, telefonunuza SMS ile birlikte gönderilmektedir. İlgili kargo firmasının web sitesinden de kargonuzun güncel hareketlerini takip edebilirsiniz. 

 


Ürünümün kurulumunu nasıl gerçekleşiyor?

 


Ürün veya ürünlerinizin pek çoğu paket içerisinde kurulum kılavuzu ile birlikte gönderilir ve müşterilerimizin kendileri kurulumları gerçekleştirebilmektedir. Kurulum gerektiren ürünlerimizin bilgilerine ürün detay sayfalarında görebilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere 444 88 62’i numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Nakliye ve ürün kurulumu tarafınızdan mı karşılanmaktadır?  

 

Siparişinizdeki ürünleri, ürün detay sayfamızda da belirttiğimiz operasyon türlerine göre teslim ediyoruz. www.tunadeco.com' da satılan ürünlerimiz için Tüm Türkiye'ye nakliye hizmetimiz bulunmaktadır ve nakliye ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.   

 


Teslimat türüne göre siparişimi nasıl teslim alırım?

 


Kargo ile yapılan teslimatlarda;

 

 • Kargo ile gönderilecek ürünleriniz ise kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi ve kargo takip numarası SMS ve e-posta yoluyla sizinle paylaşılır.
 • Ürünü teslim aldığınız anda kontrol etmelisiniz ve kargodan kaynaklanan bir sorun varsa, ürünü kabul etmeyiniz ve kargo firması yetkilisine tutanak tutturunuz.
 • Hacmi 30 desi ve üzeri olan paketler  bina kapısında teslim edilir.
 • Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün kargoya verilmeden yapılabilir.
 • Kargoların teslimat yapamadıkları köy, kasaba veya şehir merkezine uzak noktalarda kargonuz, en yakın merkez şubeye kadar getirilir ve size buradan teslim almanız için bilgilendirme yapılır. Size belirtilen süre içinde kargoyu teslim almanız gerekecektir.
 • Kargonuzun teslim edilemediği durumlarda; aldığınız ürün, üretim yerine doğru geri dönüş yoluna girer ve siparişiniz için iade süreciniz başlar. Tarafımıza geri geldiğinde de ücret iadeniz yapılır. Kargonuzun teslimatında sorun yaşanmaması için lütfen kargo takip sayfasından ilgili kargonun takibini yapınız.

 

Nakliye ile yapılan teslimatlarda;

 

 • Planlanan teslimat tarihinden 1-2 gün önce SMS veya arama yoluyla size ulaşılır ve onayınız alınır. Teslimat günü, teslimat için gelmeden önce gün içerisinde aranıp bilgi verilir.
 • Özel bir durum söz konusu ise veya belirtilen adreste kimsenin bulunmadığı ve teslimatın gerçekleştirilemediği durumlarda, 2. teslimat en az 14 gün sonrası için yeniden planlanır ve yeni nakliye organizasyonu için ekstra nakliye ücreti talep edebiliriz.
 •  Kurulum içeren nakliyeli teslimatlarda, kurulum teslimat ile aynı gün yapılır. Farklı bir gün için kurulum ayarlanmaz.
 • Teslimat sırasında bir problem fark edilmesi durumunda, problemin teslimat ekibi tarafından sağlanacak teslimat formunda tarafınızca belirtilmesi gerekir.
 • Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün nakliyeye verilmeden yapılabilir.
 • Binada yük asansörü olmaması ve ürünün bina içine sığmaması gibi durumlar için asansör tutulması gerekirse sorumluluk müşterimize aittir.

 

 

Siparişim zamanında tarafıma ulaşmazsa ne yapmam gerekir?

 


İstek, talep ve sorularınız için hafta içi saat 09:00-18:30 saatleri arasında 444 88 62’i arayarak en iyi hizmeti vermek üzere çalışan Müşteri Hizmetleri ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

 

 


tunadeco.com' dan satın aldığım ürünü değiştirme imkanım var mıdır?

 

 

Satın aldığınız ürünleri müşteri hizmetleri ile görüşerek değiştirebilirsiniz. Ürününüzde iade süreci uygulanarak ürün iade edildikten sonra yeni bir sipariş verilerek ürün değişimi sağlanabilir.

 

 


Ürün iadesini nasıl gerçekleştirebilirim?

 


İade sürecinin başlaması için, web sitemiz www.tunadeco.com üzerinden hesabım bölümünden “talep oluştur formu” aracılığıyla veya [email protected] adresine sipariş numaranızı bildirerek mail göndermek suretiyle başvuru yapmanız gerekmektedir. İade talebiniz onaylandıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte demonte halde orijinal kutusunda göndermeniz gerekmektedir. İadenizin onaylanabilmesi için ürünün kullanılmamış ve hiçbir hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünle birlikte satış faturasının üzerindeki iade kısmını doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

 

 


İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

 


Ürünün iade edilmesi durumunun talebi gerçekleştirdikten sonra ürün tarafımıza ulaşıp ve kontrollünün gerçekleştirilmesinden sonra ürün tutarı 7 iş günü içerisinde müşterimize iade edilmektedir. Sitemizden alışveriş yaparken, eğer kredi kartı kullanmış iseniz, ürün tutarı 3 iş günü içerisinde bankaya iade edilir. Bundan sonraki süreç bizden bağımsız olarak bankanızın prosedürleri ile ilerlemektedir.

 

 

Tarafıma kırık, hasarlı veya yanlış bir ürün gelirse ne yapmam gerekir?

 


Tüketici ürün teslimatı sırasında ürünü kontrol edilmeli ve teslim almalıdır. Eğer söz konusu ürünün yanlış veya hasarlı geldiği düşünülüyorsanız, kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanızı ve ürünü almayıp kargo ile geri göndermelisiniz.  Söz konusu durumu tunadeco Müşteri Hizmetleri 444 88 62’i arayarak veya [email protected] mail adresine mail göndererek bize bilgi vermeniz gerekmektedir. Bunları yapmadan ürünü teslim almanız durumunda tüm sorumluluğun size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

 


Satın almış olduğum ürünün farklı bir adrese ulaşması mümkün müdür?

 

 

Alışveriş sepetinizi onayladığınızda ‘’Fatura ve Teslimat’’ bölümünde dilediğiniz teslimat ve fatura adresi girebilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR