TUNA TASARIM FELSEFESİ

 

 

Günümüz insanının beğenileri ve alışkanlıklarından ilham alarak ‘bugünün insanlarına güncel tasarımlar’ sunuyoruz. Estetiğin kusursuz bir yansıması olan ürünlerimizle günümüz insanının ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayrıntılardaki mükemmelliğin kaliteli bir yaşamı meydana getirdiğine inanıyor, yarım asırlık bilgi birikimimiz ve tecrübemizi yenilikçi bakış açımızla harmanlıyoruz. Tuna Ofis ve Tuna Ev farkıyla yaşamınızı güncellemeye devam ediyoruz.

title
title

 

 

 

Ozan Sinan Tığlıoğlu

1972 doğumlu Ozan Sinan Tığlıoğlu, MGSF Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldu. Ofis, ev, banyo, fuar, banka, sigorta, hastane alanlarında konsept çalışmaları ile birlikte birçok proje ve ürünün, tasarım ve üretimini gerçekleştirdi. 20 yıldır Tuna'da ürün geliştirme, tasarım ve proje departmanlarında çeşitli görevlerde bulunmuştur.

 

 

 

David Fox

İngiliz tasarımcı David Fox; zamansız, yalın tasarım çizgisi ile aydınlatmadan halıya, kumaş tasarımında her alanda kullanılabilecek mobilyalara çok farklı prensiplerde hayata geçirdiği tasarımlarını ekibi ile birlikte merkezi İngiltere'de bulunan David Fox Design'da tasarlamaktadır. Red Dot, Good Design başta olmak üzere 20'den fazla ödülün sahibi David Fox, Tuna için Meg serisine imza atmıştır.
title
title

 

 

 

Mehmet İstemi

IDGSA Endüstriyel Tasarım bölümünden yüksek lisans eğitimi alarak mezun olan Mehmet İstemi, aynı yıl Koç Holding AR-GE bünyesinde çalışmaya başlamıştır. 1988 yılında mobilya sektörüne giriş yaparak, 1992 yılında IDEAOFIS firmasını kurarak bir çok mobilya tasarımına imza atmıştır. 2003 yılında başlamak üzere uzun bir dönem, Tuna Ofis AR-GE ve Tasarım bölümünden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Tuna için tasarladığı ürünlerden Tuja, ve Flow çalışma masa tasarımıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

 

 

 

Ebru Neval Dikmen

Adana doğumlu Ebru Neval Dikmen ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden mezun oldu. Sonrasında bir süre sıcak cam üreticisi firmasında, cam ev eşyaları üzerine ve çeşitli dekoratif objeler alanında çalıştı. 2004 yılında mobilya sektörüne geçen Ebru Neval Dikmen uzun bir süre Tuna Ev mobilyalarında tasarım yöneticisi olarak görev yaptı.

title
title

 

 

T Design Studio

Bir şeyler yaratmak istiyorsanız bugünün ihtiyaçlarını, önceliklerini belirlemeli ve onları hayata geçirmelisiniz. Tasarım, bir sanayi ürününe dönüştüğünde, kendine özgü estetiği, görünümü ve işlevselliği ona değer katar. Geçmişten gelen bilgi ve deneyimlerimizi yaşadığımız ana aktarırken, çözüm odaklı yaklaşımımız vizyonumuzu belirler. Tasarım olgusu teknik, ergonomik ve sosyal faktörlerin bir arada olması koşulu ile doğrulanır. Bu etkenler sayesinde iyi tasarıma ulaşılır. T Design Studio olarak biz, bilimsel ve teknik verileri sonuna kadar kullanıp hayatın içinde işte tam da o anda varız diyoruz. Ofis yaşamının vazgeçilmez parçalarına güncel bir dokunuş.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR