Ödeme ve Teslimat

 

 


Teslimat;


Gerçekleşecek olan teslimatlar yalnızca tunadeco.com tarafından belirlenen kargo/nakliye şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile tüm bilgilerinizin kontrolü yapıldıktan sonra teslim edilir. Farklı bir kargo/nakliye şirketi ile teslimat talebi söz konusu değildir.

 

 Ürünü teslim alan kişi ürünün kusursuz olduğu konusunda gerekli kontrolü yapmalı, hasarlı veya darbe almış paketler kesinlikle teslim alınmamalıdır. Zarar görmüş paket durumunda teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalı, kargo firmasıyla geri gönderilmeli ve 2 gün içerisinde müşteri temsilcimize bildirilmelidir. Ürünü satın alan kişi, siparişini teslim aldığında, ürünün hatasız ve kusursuz olduğunu kabul etmiş sayılacaktır.

 

 Satın alınan ürünün teslimat süresi tunadeco.com tarafından belirlenen ve ilgili ürün sayfasında belirtilmiş olan süre içerisinde gerçekleştirilir.

 

 Sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirmek için üye bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekmektedir. Tüketici tarafından hatalı veya yanlış bildirilen bilgilerden şirketimiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

 Satın almış olduğunuz ürünü size ulaştırmamız için fatura ve teslimat bilgileri alanında adınız, soyadınız, telefon numaranız ve adresinizin girilmesi zorunludur. Kargo takip bilgileriniz, siparişiniz verirken bize bildirdiğiniz e-posta adresi ile birlikte, eğer cep telefonunuzu da paylaştıysanız, telefonunuza SMS ile gönderilmektedir. İlgili kargo firmasının web sitesinden ya da çağrı merkezinden paketinizin anlık hareketlerini takip edebilirsiniz.


 

Kargo ile yapılan teslimatlarda;

 


Tunadeco.com sitemizden aldığınız 1.000 TL üzeri tüm siparişlerinizde kargo bedava! 

 

Kargo ile gönderilecek ürünleriniz ise kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi ve kargo takip numarası SMS ve e-posta yoluyla sizinle paylaşılır.


Hacmi 30 desi ve üzeri olan paketler bina kapısında teslim edilir.


Ürünü teslim aldığınız anda kontrol etmelisiniz ve kargodan kaynaklanan bir sorun varsa, ürünü kabul etmeyiniz ve kargo firması yetkilisine tutanak tutturunuz.


Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün kargoya verilmeden yapılabilir.


Kargoların teslimat yapamadıkları köy, kasaba veya şehir merkezine uzak noktalarda kargonuz, en yakın merkez şubeye kadar getirilir ve size buradan teslim almanız için bilgilendirme yapılır. Size belirtilen süre içinde kargoyu teslim almanız gerekecektir.


Kargonuzun teslim edilemediği durumlarda; aldığınız ürün, üretim yerine doğru geri dönüş yoluna girer ve siparişiniz için iade süreciniz başlar. Üretim yerine gelip gerekli kontrol yapıldıktan sonra ücret iadeniz yapılır.
 


Nakliye ile yapılan teslimatlarda;

 

Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Nakliye!

 


Teslimat günü, teslimat için gelmeden önce gün içerisinde SMS ile bilgi verilir. Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde nadiren de olsa araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. 


Özel bir durum söz konusu ise veya belirtilen adreste kimsenin bulunmadığı ve teslimatın gerçekleştirilemediği durumlarda, 2. teslimat en az 14 gün sonrası için yeniden planlanır ve yeni nakliye organizasyonu ekstra nakliye ücreti müşterimize aittir.


Kurulum içeren nakliyeli teslimatlar da, kurulum teslimat ile aynı gün yapılır. Farklı bir gün için kurulum ayarlanmaz. 


Teslimat sırasında bir problem fark edilmesi durumunda, problemin teslimat ekibi tarafından sağlanacak teslimat formunda tarafınızca belirtilmesi gerekir.
 

 

 Ödeme;

 

Havale ile ödeme

 

Tunadeco olarak havale ile yapılan ödemelerde, söz konusu ürün tutarı hesabımıza geçtikten sonra teslimat süresi başlar. Havale ile gerçekleşen ödemeler de buna dahildir. Eğer yapıldığını belirttiğiniz havale, 7 iş günü içerisinde hesabımıza geçmezse, söz konusu sipariş geçersiz sayılmaktadır.

 


Havale Bilgileri;

 

Firma Adı: TUNA OFİS VE EV MOBİLYALARI TUR.İNŞ.SAN.TİC.AŞ.

Hesap Adı : TL Hesap Bilgisi

Banka Adı: VAKIFLAR BANKASI

Şube: Silivri  Kodu: 00443

IBAN No:  TR650001500158007312662417


Kredi Kartı ile ödeme:

 

Tunadeco olarak Visa ve Master Card ile yapılan alışverişler 128 Bit SSL üzerinden gerçekleşmekte olup, anlaşması bulunan kredi kartlarına tek çekim veya taksitli alışveriş yapma olanağı sağlar. Geçerli olan kredi kartları alışveriş adımları sırasında listelenir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR