Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Vakıfbank hesabımızdan ödeme yapabilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde, söz konusu ürün tutarı hesabımıza geçtikten sonra teslimat süresi başlar. Havale ile gerçekleşen ödemeler de buna dâhildir. Eğer yapıldığını belirttiğiniz havale, 7 iş günü içerisinde hesabımıza geçmezse, söz konusu sipariş geçersiz sayılmaktadır

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

 

3) Teslimat 

Gerçekleşecek olan teslimatlar yalnızca tunadeco.com tarafından belirlenen Kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile tüm bilgilerinizin kontrolü yapıldıktan sonra teslim edilir. Farklı bir kargo şirketi ile teslimat talebi söz konusu değildir.

Ürünü teslim alan kişi ürünün kusursuz olduğu konusunda gerekli kontrolü yapmalı, hasarlı veya darbe almış paketler kesinlikle teslim alınmamalıdır. Zarar görmüş paket durumunda teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalı, kargo firmasıyla geri gönderilmeli ve 2 gün içerisinde müşteri hizmetlerimize bildirilmelidir. Ürünü satın alan kişi, siparişini teslim aldığında, ürünün hatasız ve kusursuz olduğunu kabul etmiş sayılacaktır.

Satın alınan ürünün teslimat süresi tunadeco.com tarafından belirlenen ve ilgili ürün sayfasında belirtilmiş olan süre içerisinde gerçekleştirilir.

Hacmi 30 kg ve üzeri olan paketler bina kapısında teslim edilir.Kargoların teslimat yapamadıkları köy, kasaba veya şehir merkezine uzak noktalarda kargonuz, en yakın merkez şubeye kadar getirilir ve size buradan teslim almanız için bilgilendirme yapılır. Size belirtilen süre içinde kargoyu teslim almanız gerekecektir.

Kargo ücretini, siparişi gerçekleştiren müşterimiz ödeyecektir. Ancak dönemsel kampanyalardan ötürü, belli tutarın üzerindeki kargo bedelleri tunadeco.com tarafından karşılanmakta olacak ve bu bildirim site içerisinde açıkça belirtilecektir. Kredi kartı ile ödeme yapılırken, gönderim ücreti de açıkça gözükmektedir. Havale ile gerçekleşecek ödemeler de ise, kargo ücreti önceden sorulmalıdır. Eğer kargo ücretleri ile ilgili bir kampanya söz konusu ise, gerekli bildirim yapılacak ve otomatik olarak ödeme planına yansıyacaktır. Onun haricindeki kargo bedelleri müşteri tarafından ödenir.

4) Sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirmek için üye bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekmektedir. Tüketici tarafından hatalı veya yanlış bildirilen bilgilerden şirketimiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Satın almış olduğunuz ürünü size ulaştırmamız için fatura ve teslimat bilgileri alanında adınız, soyadınız, telefon numaranız ve adresinizin girilmesi zorunludur. Kargo takip bilgileriniz, siparişiniz verirken bize bildirdiğiniz e-posta adresi ile birlikte, eğer cep telefonunuzu da paylaştıysanız, telefonunuza SMS ile gönderilmektedir. İlgili kargo firmasının web sitesinden ya da çağrı merkezinden paketinizin anlık hareketlerini takip edebilirsiniz.